Тарнаурський Віталій Валерійович

0

Місце роботи: Бабанська СЗО школи-інтернат
Посада: заступник директора
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою свого службового становища, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; та службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити засудженому Тарнаурському В.В. остаточне покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі із застосуванням ст. 69 КК України, не призначаючи йому додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Відповідно до ст.75 КК України – звільнити засудженого Тарнаурського Віталія Валерійовича від відбування покарання, якщо він протягом трьох років не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-10-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.