Слижук Василь Васильович

0

Місце роботи: Тюдівська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Слижук Василь Васильович, будучи службовою особою вчинив зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади і службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило громадським інтересам тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Також Слижук В.В. вчинив службове підроблення, тобто умисне внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, іншому підробленні документів, а також складання і видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Окрім того Слижук В.В. умисно наніс побої гр. Фірчуку В.І., які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.ст.74 ч.5, 49 ч.1.п.1 КК України Слижука Василя Васильовича звільнити від призначеного судом покарання за ч.1 ст.126 КК України у зв’язку із закінченням строків давності. На підставі ч.1 ст. 70 КК України остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити у вигляді 4 (чотири) роки 6 (шість) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-07-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.