Носа Михайло Петрович

0

Місце роботи: дільнична виборча комісія № 210520, 72 виборчого округу
Посада: голова ДВК
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів
Вид покарання (стягнення): За сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання в виді обмеження волі строком на два роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на два роки. На підставі ст. 1 п. » в» і «г» Закону України «Про амністію у 2014 році» звільнено від відбування призначеного основного покарання в виді обмеження волі строком на два роки та додаткового покарання в виді позбавленням права займати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на два роки внаслідок акту амністії.
Дата судового рішення: 2015-01-22
Номер судового рішення: 42400473
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.