Дадика Артем Анатолійович

0

Місце роботи: ДП «Тепличний комбінат»
Посада: Генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; заволодіння службовою особою шляхом зловживання своїм службовим становищем чужим майном, вчинене по попередній змові групою осіб в особливо великому розмірі.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання – п'ять років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади на підприємствах, установах, організаціях державної форми власності строком на один рік. На підставі ст.75 КК України звільнити підсудного від відбування основного покарання – позбавлення волі, з випробуванням, строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-02-22
Номер судового рішення: 1-210/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.