Пашковський Андрій Володимирович

0

Місце роботи: Київське районне відділення Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області
Посада: Оперуповноважений сектору карного розшуку
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою, тобто навмисне, з корисливих спонукань використання посадовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органа; незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту й незаконний збут наркотичних засобів, вчинений по попередній змові групою осіб; одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара, у значному розмірі, за невиконання в інтересах, що дає хабар будь-яких дій з використанням наданої йому влади, вчинено по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить новий злочин.
Дата судового рішення: 2012-07-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.