Купінка Іван Юрійович

0

Місце роботи: Філія «Великоберезнянський держспецлісгосп»
Посада: майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Незаконна порубка дерев на території природно заповідного фонду.; зловживання службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим Купінка Івану Юрійовичу остаточно призначити покарання у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк один рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Купінка Івана Юрійовича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк один рік.
Дата судового рішення: 2012-04-26
Номер судового рішення: 702/32/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.