Пльонсак Сергій Леонідович

0

Місце роботи: ДП ДГ «Артеміда» Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб; та як службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст.ст.70,72 КК України призначити Пльончаку С.Л. остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом повного складання основних призначених покарань 4 (чотири) роки позбавлення волі та штраф у розмірі 3400 грн., із застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Пльонсака С.Л. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком на 1 (рік) 6 (шість) місяців.
Дата судового рішення: 2012-07-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.