Кащенко Андрій Олександрович

0

Місце роботи: Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України в Київській області
Посада: старший оперуповноважений відділу проваджень та оперативних розробок наркоугрупувань
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, зберігання і перевезення з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів і в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що заподіяло істотної шкоди, охоронюваним законом інтересам держави та спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.54 КК України позбавити Кащенка А.О. спеціального звання «майор міліції». Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого основного покарання більш суворим визначити Кащенку Андрію Олександровичу остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади, на строк 3 (три) роки, з позбавленням спеціального звання «майор міліції», без конфіскації майна. До строку покарання Кащенку А.О. у виді позбавлення волі зарахувати строк тримання під вартою з 19 по 22 вересня 2008 року і з 22 вересня 2008 року по 28 травня 2009 року. На підставі ст.75 КК України звільнити Кащенка Андрія Олександровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст.76 КК України обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Звернутись з поданням до органів Міністерства внутрішніх справ України про позбавлення Кащенка Андрія Олександровича спеціального звання –майор міліції
Дата судового рішення: 2012-11-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.