Єднак Тарас Іванович

0

Місце роботи: Новопетликівська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, та службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст.191 КК України, із застосуванням ст.69 КК України, у виді обмеження волі на строк три роки без позбавлення права обіймати певні посади; за ч.1 ст.366 КК України, із застосуванням ст.69 КК України, у виді обмеження волі на строк один рік без позбавлення права обіймати певні посади. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Єднаку Тарасу Івановичу остаточне покарання у виді обмеження волі на строк три роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Єднака Тараса Івановича від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю один рік.
Дата судового рішення: 2011-12-23
Номер судового рішення: 1-149/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.