Семочко і Валендюк – нові герої часів Порошенка

0

Те що СБушник Сергій Семочко попри мільйонні статки та російські зв’язки призначений президентом Петром Порошенком керувати зовнішньою розвідкою – це не симптоми. Це – невиліковний діагноз системі державної безпеки, яку будували за програмою «Жити по-новому».

Герой нашого часу Сергій Семочко

Мало хто знає, що до Семочка в зовнішню розвідку був працевлаштований недолюстрований прокурор, улюбленець Пшонки, Олег Валендюк. Останній нині призначений президентом на посаду керівника Служби безпеки України в м. Києві та Київській області замість того ж таки Семочка. Хоча вже давно мав бути зметений з державної шахівниці хвилею люстрації.

Ще раз. Офіс президента по черзі довіряв зовнішню розвідку, тобто ключовий орган в невидимій боротьбі з Росією, двом пристосуванцям, які неймовірно збагатилися на державних посадах. Якщо про мультимільйонера в погонах Сергія Семочка стало відомо на днях після розслідувань команди Дениса Бігуса. То про елітну столичну нерухомість матері Валендюка відомо давно.

І тепер питання до всіх тих органів безпеки СБУ та зовнішньої розвідки: чому ви не бачите всі ці маєтки і мільйони, які за лічені хвилини знаходять журналісти у відкритих реєстрах? А може ви просто не хочете їх бачити під страхом конфлікту з Адміністрацією президентам, куди по вечорам навідується Валендюк? Питання не риторичне і відповідь очевидна.

На жаль, саме такі як Валендюк і Семочко стали героями нашого часу. Саме риси наживи та пристосуванства допомагають таким «державним діячам» брати один пост за іншим в часи Порошенка.


Герой нашого часу Олег Валендюк

Можна тільки здогадуватися як відчувають себе ті хлопці та дівчата, які за покликанням прийшли в органи безпеки хоробро боротися з ворогами. І б’ють російських диверсантів. І викривають російську контру. І потім… отримують в начальники Валендюка-Семочка. Мабуть через це і з’явилися копії російських паспортів дітей Семочка у мережі. Мабуть ще є чесні офіцери, які не збираються миритися зі свавіллям недалеких політиків.

Автор: Гліб Канєвський, Голова експертної організації StateWatch, Антикорупційна група РПР