Остап’юк Олександр Євгенович

0

Місце роботи: ВДАІ м.Володимир-Волинський УМВСУ у Волинській області
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або у зв’язку з прийняттям обіцянки (пропозиції) такої вигоди для себе чи інших осіб.
Вид покарання (стягнення): Постанову судді Володимир-Волинського міського суду від 28 грудня 2011 року про закриття провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності Остап’юка Олександра Євгеновича за ч.1 ст.172-2 КУпАП скасувати. Визнати Остап’юка Олександра Євгеновича винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень з конфіскацією в доход держави 552 (п’ятсот п’ятдесят дві )гривні.
Дата судового рішення: 2012-02-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.