Микитей Олег Володимирович

0

Місце роботи: Комінтернівський РВ ГУМВС України в Одеській області
Посада: помічник дільничного інспектора міліції Петрівського селищного відділення міліції
Склад корупційного правопорушення: Микитей Олег Володимирович являючись співробітником Комінтернівського РВ ГУМВС України в Одеській області, займаючи посаду помічника дільничного інспектора міліції Петрівського селищного відділення міліції Комінтернівського РВ ГУМВС України в Одеській області, своїми діями, які виразились в порушенні особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для інших осіб, скоїв правопорушення передбачене ч. 1 ст. 172-2 КпАП України.
Вид покарання (стягнення): Микитей Олега Володимировича визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП та накласти на нього штраф в розмірі 1 700 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру, в сумі 900 (дев’ятсот) гривень.
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.