Кот Сергій Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: виконуючий обов’язки завідувача ферми № 1
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата чужого майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно.
Вид покарання (стягнення): Громадянина Кота Сергія Івановича визнати винним за ст. 191 ч.3 КК України і призначити йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на три роки. На підставі ст. 71,72 КК України, за сукупністю вироків, шляхом часткового приєднання Коту С.І., не відбутого покарання|наказання| за вироком Ширяївського районного суду Одеської області від 03.03.2009 року, яким підсудний був засуджений за ст.. 186 ч.3, ст 70 КК України до 5-и років 1 місяця 12 днів позбавлення волі та згідно постанови Малиновського районного суду м. Одеси від 03.06.2010 року в порядку ст. 82 КПК України міра покарання була замінена більш м’яким покаранням на строк 3 роки 5 місяців 23 дня обмеження волі виходячи із співвідношення: два дні обмеження волі відповідають одному дню позбавлення волі та остаточно міру покарання визначити в виді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-11-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.