Франчук Олександр Іванович

0

Місце роботи: Васильківський МВ ГУ МВС України в Київській області
Посада: т.в.о. начальника сектору дільничних інспекторів міліції
Склад корупційного правопорушення: Майор міліції Франчук О.І., будучи посадовою особою органів МВС України, перебуваючи на посаді тимчасово виконуючого обов’язки начальника сектора дільничних інспекторів міліції Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області, відповідно до п. «д»ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»є суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення. Діючи всупереч вимогам Закону України «Про міліцію»та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність співробітників органів МВС України, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, одержав неправомірну вигоду у якості грошових коштів в сумі 380 гривень від громадянки України Репецької Т.І. за не притягнення останньої до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 160 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Протест прокурора задовольнити. Постанову судді Васильківського міськрайонного суду Київської області від 17 квітня 2012 року щодо Франчука Олександра Івановича скасувати та постановити нову постанову. Визнати Франчука Олександра Івановича винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 172-2 ч. 1 КУпАП на накласти на нього стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 1700 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди в сумі 380 гривень.
Дата судового рішення: 2012-06-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.