Скальський Володимир Казимирович

0

Місце роботи: СДІМ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області
Посада: дільничний інспектор міліції.
Склад корупційного правопорушення: Скальський В.К. перебуваючи на посаді помічника дільничного інспектора міліції СДІМ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області, будучи працівником органу внутрішніх справ, маючи спеціальне звання – старший прапорщик міліції, діючи умисно, в порушення обмежень, передбачених ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», керуючись корисливими мотивами, використовуючи свої службові повноваження та пов»язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе, володіючи інформацією про можливе здійснення мешканкою с. Русин Сокальського району Львівської області Копоть Меланією Теодорівною незаконних операцій з підакцизними алкогольними напоями, 27.07.2011 року, будучи одягненим у форменний одяг працівника міліції, прибув за місцем проживання останньої та провів огляд, в ході якого вилучив 5 пляшок алкогольних напоїв.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 2000 (дві тисячі) грн. із конфіскацією незаконно одержаних 800 (вісімсот) грн.
Дата судового рішення: 2012-06-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.