Ісупов Юрій Андрійович

0

Місце роботи: Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства «Макіїввугілля"
Посада: начальник технологічного комплексу.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, організованою групою.
Вид покарання (стягнення): Ісупова Ю.А. визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 191 ч. 5 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді позбавлення волі на термін п'ять років з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків на термін один рік без конфіскації майна. Відповідно до статей 75 КК України звільнити від відбування призначеного судом покарання, якщо він протягом іспитового строку тривалістю три роки не скоїть нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-12-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.