Сауляк Олександр Васильович

0

Місце роботи: Миролюбівський будинок культури Піщанського району Вінницької області
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Сауляк О.В. , працюючи директором Миролюбівського будинку культури Піщанського району Вінницької області, утримання якого здійснюється Миролюбівською сільрадою за рахунок бюджетних коштів ,тобто являючись посадовою особою юридичної особи публічного права , яка одержує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету , а також матеріально-відповідальною особою, в середині липня 2011 р. , зловживаючи своїм службовим становищем , заволодів , забравши для власного користування з сільського будинку культури ввірений у його відання належний сільраді музикальний клавішний інструмент-синтезатор PSR -550 «вартістю 2700 грн. , а також 2 радіатори опалювання вартістю по 125 грн. кожний , а всього на загальну суму 2950 грн.
Вид покарання (стягнення): Сауляка Олександра Васильовича визнати винним за ст. 191 ч. 2 КК України і призначити покарання у вигляді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов*язані із зберіганням матеріальних цінностей на один рік. На підставі ст.. 75 КК України засудженого від відбування основного покарання звільнити з випробуванням , встановивши іспитовий строк в один рік.
Дата судового рішення: 2011-10-25
Номер судового рішення: 1-120/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.