Янковський Дмитро Сергійович

0

Місце роботи: Не працює
Посада: Не працює
Склад корупційного правопорушення: 20 жовтня 2011 року об 11.55 год. Янковський Д.С., знаходячись у Великоберезнянсько-Перечинському об'єднаному районному військовому комісаріаті, достовірно знаючи, що заступник військового комісара Великоберезнянсько-Перечинського ОРВК майор Тополюк Р.П. є посадовою особою, зазначеною у п.п. «г»п.1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ст. 172-3 КУпАП, запропонував останньому неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 300 гривень, тобто у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за сприяння у скорішій видачі військового квитка, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-3 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.
Дата судового рішення: 2011-11-04
Номер судового рішення: 3-687/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.