Ігнатов Валентин Володимирович

0

Місце роботи: Державне підприємство «Лікувально-оздоровчий пансіонат «Агарський мис»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння й розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Ігнатова Валентина Володимировича від відбування, призначеного йому основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом випробного терміну –3 (трьох) років –не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки згідно п. п. 2, 3, 4 ч.1 ст. 76 КК України. На підставі п. п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України зобов'язати засудженого Ігнатова Валентина Володимировича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи, періодично бути для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію
Дата судового рішення: 2012-10-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.