Фарафонов Віталій Володимирович

0

Місце роботи: Харківський РВ ГУМВС України в Харківській області
Посада: Старший оперуповноважений сектору карного розшуку
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара в значному розмірі по попередній змові групою осіб, з'єднане з вимаганням.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 75 КК України Фарафонова Віталія Володимировича звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним строком на 3 (три) роки. На підставі п.п. 2, 3, 4 ст. 76 КК України Фарафонова Віталія Володимировича зобов'язати не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з’являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-11-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.