Щасливий Анатолій Валентинович

0

Місце роботи: Сокирянський РВ УМВСУ в Чернівецькій області
Посада: слідчий слідчого відділення
Склад корупційного правопорушення: Щасливий А.В. 22.02.2012 року приблизно о 15 годині 00 хвилин на вул. Кобилянській,6 в м. Сокиряни Сокирянського району Чернівецької області діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів одержав неправомірну вигоду в сумі 4000 гривень від громадянки Шульпіної Р.П. за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.
Вид покарання (стягнення): Щасливого Анатолія Валентиновича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 15000 ( п'ятнадцять тисяч) гривень.
Дата судового рішення: 2012-06-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369-2. Зловживання впливом

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.