Дядя Галина Валентинівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину:сільський голова с.Станіславчик,Шполянського району
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Дядя Г.В., перебуваючи на посаді сільського голови с.Станіславчик 22 червня 2010р. діючи умисно, зловживаючи службовми становищем, з метою незаконного привласнення бюджетних коштів, в порушення вимог п.6 постанови Кабінету Міністів України № 268 від 09.06.06 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів»згідно якого рішення про надання сільським головам матеріальної допомоги приймається виключно відповідною радою, вказане питання не винесла на розгляд сесії сільської ради, а особисто видала розпорядження Станіславчицького сільського голови № 29-р від 22.06.2010р. в якому зазначено про нарахування та отримання матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати в сумі 2826 грн., чим місцевому бюджету спричинено майнову шкоду на вказану суму.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 191 КК України і з застосуванням ст.69 КК України, призначити основне покарання — штраф в сумі 935грн. Додаткове покарання не призначати
Дата судового рішення: 2011-07-18
Номер судового рішення: 1-122/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.