Ковальчук Микола Володимирович

0

Місце роботи: Врадіївська селищна рада
Посада: Голова
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та в службовому підробленні, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання покарань, призначеним за цим вироком і за попереднім вироком Доманівського районного суду Миколаївської області від 23.03.2011 року, остаточно призначити Ковальчуку Миколі Володимировичу покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки 4( чотири) місяці з позбавленням права обіймати посади пов’язані з розпорядженням та зберіганням фінансових та товароно — матеріальних цінностей строком на 2 (два)роки 4( чотири) місяці. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Ковальчука Миколу Володимировича від призначеного основного покарання з випробуванням, при умові, якщо він на протязі іспитового строку терміном в 3 (три) роки не скоїть нового злочину. Призначене Ковальчуку Миколі Володимировичу додаткове покарання у виді позбавленням права обіймати посади пов’язані з розпорядженням та зберіганням фінансових та товароно — матеріальних цінностей строком на 2 роки 4 місяці, виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-01-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.