Шевлюга Олександр Григорович

0

Місце роботи: Сумський філіал Інституту «НДІпроектреконструкція»
Посада: директор філіалу
Склад корупційного правопорушення: Шевлюга О.Г. скоїв службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, а також так як він, будучи службовою особою, отримав хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Шевлюзі Олександру Григоровичу покарання у виді позбавлення волі строком 5 років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в підприємствах, організаціях та установах державної форми власності строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Шевлюгу Олександра Григоровича від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-10-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.