Стеценко Оксана Василівна

0

Місце роботи: Кіровоградська ОДШ
Посада: головний державний податковий ревізор -інспектор відділу організації погашення податкового боргу управління погашення прострочених податкових зобовязань
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також їх видачу.
Вид покарання (стягнення): В силу ст. 70 КК України шляхом поглинення менш сурового покарання більш суровим остаточно призначити покарання у вигляді -2 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно розпорядчою діяльністю та матеріальною відповідальністю на строк 2 роки, та з виплатою штрафу 510 грн. Відповідно до вимог ст. 75,76 КК України звільнити від призначеного основного покарання встановивши іспитовий строк на 1 рік зобов'язав засуджену з'являтись на реєстрацію до органів відуючих виконанням покарання.
Дата судового рішення: 2012-09-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.