Родоманов Максим Миколайович

0

Місце роботи: Дніпропетровський регіональний відділ охорони навколишнього природного середовища Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області
Посада: головний спеціаліст відділу.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам окремих громадян.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України 2001 року Родоманову Максиму Миколайовичу визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покарання у вигляді 2 років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади фахівців у відділах Державного управління охорони навколишнього природного середовища на строк 2 роки зі штрафом в доход держави в сумі 8500 гривень.На підставі ст. 75 КК України 2001 року Родоманова Максима Миколайовича звільнити від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-08-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.