Гладюк Ірина Ігорівна

0

Місце роботи: Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ "ПриватБанк"
Посада: касир-операціоніст
Склад корупційного правопорушення: Привласнення та розтрата чужого майна, яке було йому ввірене та перебувало в його віданні шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою; службове підроблення , тобто внесення в офіційні документи, як співвиконавцем організованої групи, завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Гладюк Ірині Ігорівній покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та без конфіскації майна, на підставі ст. 69 КК України. На підставі ст.75 КК України Гладюк Ірину Ігорівну від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням, якщо вона протягом двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-04-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.