Ткачук Марина Володимирівна

0

Місце роботи: Козятинське міське споживче товариство
Посада: завідуюча магазином ТПП с. Вовчинець Козятинського району Вінницької області
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Службове підроблення
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом повного поглинання додаткових покарань у виді позбавлення права займати адміністративно-господарські посади, остаточно призначити додаткове покарання у виді позбавлення права займати адміністративно-господарські посади терміном на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Ткачук Марину Володимирівну від відбування основного покарання у виді 2 років 6 місяців позбавлення волі, за умови, якщо протягом 1 року 6 місяців, вона не вчинить нового злочину і відповідно до п.п. 3,4 ч. 1 ст. 76 КК України виконає покладені на неї обов’язки: – повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання;- періодично з’являтися для реєстрації в кримінально – виконавчій інспекції.
Дата судового рішення: 2014-01-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.