Скригунець Василь Петрович

0

Місце роботи: ТОВ “Отатславське”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; та службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 74 ч. 5 КК України звільнити засудженого Скригунець В.М. від призначеного покарання у вигляді штрафу в зв'язку з закінченням строків давності. На підставі ст. 75 КК України засудженого Скригунець В.М. звільнити від відбування основного виду покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – один рік. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Скригунця В.М. повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, періодично з”являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-12-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.