Лисун Микола Олександрович

0

Місце роботи: Канівська районна державна адміністрація Черкаської області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем; Службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): Призначити Лисуну Миколі Олександровичу покарання: — за ч.2 ст.28, ч. 2 ст. 366 КК України – у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування строком на 2 роки. На підставі ст. 49 КК України звільнити Лисуна М.О. від призначеного покарання за ч.2 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності притягнення особи до кримінальної відповідальності. — за ч.2 ст.28, ч.2 ст. 364 КК України – у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки; На підставі ст. 54 КК України призначити Лисуну М.О. додаткове покарання у виді позбавлення 3 категорії 6 рангу державного службовця. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Лисуна Миколу Олександровича від призначеного судом основного покарання, встановивши відносно нього іспитовий строк терміном на 3 (три) роки. На підставі п.п.2,3 ст. 76 КК України покласти на засудженого Лисуна Миколу Олександровича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2012-04-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.