Солом’яний Анатолій Миколайович

0

Місце роботи: СМКП «ВО ЖКГ»
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою, своїм службовим становищем і видача посадовою особою свідомо неправильного офіційного документа.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити Солом’яного А.М. від відбування покарання з випробним терміном 1 (один) рік. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Солом’яного А.М. обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця свого проживання; періодично бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції. Відповідно до ч.4 ст. 70 КК України призначити Солом’яному Анатолію Миколайовичу покарання по сукупності злочинів, поглинувши призначене покарання невідбутим покаранням по вирокові Синельниковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 08.08.2012 року у вигляді 1 (одного) року 6 (шести) місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 3 роки, на підставі ст. 75,76 КК України звільнений від відбування покарання з випробним терміном на 1 рік 6 місяців з покладанням на нього обов'язків: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця свого проживання; періодично бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-09-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.