Биков Олександр Олексійович

0

Місце роботи: Хортицьке лісництво ДП «Запорізького лісомисливського господарства»
Посада: Майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем і заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно Бикову О.О. призначити покарання у вигляді 3 ( трьох ) років обмеження волі з позбавленням його права займати керівні посади на підприємствах будь-якої форми власності строком на 1 рік 1 місяць. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бикова О.О. від відбування основного покарання у вигляді обмеження волі з випробуванням тривалістю 1 рік. Згідно зі ст. 76 КК України зобов'язати Бикова О.О. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання й роботи, періодично бути для реєстрації.
Дата судового рішення: 2012-12-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.