Селезньова Наталія Олександрівна

0

Місце роботи: Сімферопольський професійний будівельний ліцей
Посада: вчитель
Склад корупційного правопорушення: Через викладача фізики Селезньової Н.А. директор ліцею Лавров отримав хабара за видачу посвідчення про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, без фактичного навчання Тиріна Р.Г., Стороженко Д.С., Петрова В.П., Песина О.Г., частину отриманих грошових коштів Лавров передавав Селезньовії в якості винагороди. Селезньова готувала документи для прикриття злочинів, передавала отримані гроші Лаврову, видавала посвідчення.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Селезньовій Н.А. за сукупністю злочинів покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. В силу ст. 75 КК України звільнити Селезньову Н.А. від відбування покарання з випробуванням, призначивши їй випробувальний термін в один рік
Дата судового рішення: 2012-01-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.