Міщенко Володимир Сергійович

0

Місце роботи: відділ сімї молоді та спорту Гайворонської РДА
Посада: завгосп-електрик
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало в його віданні, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): Міщенко Володимира Сергійовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України призначити міру покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади з організаційно розпорядчими функціями строком на 2 роки. Звільнити Міщенко Володимира Сергійовича від основного покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі на підставі п. ”в” ст. 1 Закону України “ Про амністію” від 27.07.2011 року який усуває застосування покарання за вчинене діяння без звільнення від додаткового покарання. Міщенко Володимира Сергійовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України призначити міру покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади з організаційно розпорядчими функціями строком на 3 роки. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого додаткового покарання більш суворим заборонити Міщенко Володимиру Сергійовичу обіймати обіймати посади з організаційно розпорядчими функціями строком на 3 (три) роки
Дата судового рішення: 2012-07-13
Номер судового рішення: 1103/3/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.