Батирова Фадма Асановна

0

Місце роботи: Управління дистрибуції споживчого кредитування ЗАТ «Альфа-банк»
Посада: Фахівець інформаційно-консультаційного центру відділу забезпечення продажів
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинена по попередній змові групою осіб; складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): У порядку ст. 70 ч.1 КК України шляхом додавання призначених покарань, остаточно Батировій Ф.А. визначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, без позбавлення її права займатися організаційно — розпорядчою й адміністративно — господарською діяльністю, штрафом у розмірі 1700 грн. У порядку ст.75 КК України звільнити Батирову Ф.А. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробним терміном на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-07-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.