Бондаренко Андрій Федорович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Бондаренко А.Ф вчинив умисні дії за ознаками співучасті у виді організатора вчинення злочину, тобто організував і керував його підготовкою та вчиненням, при умисному заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах, організованою групою; а також за ознаками співучасті у виді організатора при вчиненні службового підроблення, тобто організував і керував підготовкою та вчиненням в складі організованої групи при внесенні службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також при складанні і видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене умисно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити до відбуття 5 (п'ять) років позбавлення волі без конфіскації майна, без позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій та займатися фінансовою діяльністю, пов'язаною з наданням фінансових послуг. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бондаренка Андрія Федоровича від відбування покарання з іспитовим терміном на три роки, без позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій та займатися фінансовою діяльністю, пов'язаною з наданням фінансових послуг, без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 1-1/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.