Цигульов Олександр Миколайович

0

Місце роботи: ТОВ «Темп»
Посада: генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства; і заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим положенням. Цигульову О.М. вказане майне не було ввірено безпосередньо, але в силу його службового становища, та службової залежності від нього матеріально відповідальної особи Марчук, Цигульов О.М. мав право оперативного управління майном підприємства.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.. 1 п. «в» Закону України «Про амністію в 2011 році» звільнити Цигульова Олександра Миколайовича від призначеного покарання внаслідок амністії. За ст. 367 ч. 2, 191 ч. 2 КК України Цигульова Олександра Миколайовича виправдати за відсутністю в його діях складу злочинів.
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.