Борисов Станіслав Віталійович

0

Місце роботи: ВАТ «Перший Інвестиційний Банк»у м. Харкові
Посада: Керуючий відділення № 3 філії
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна, довіреного особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Борисова С.В. від відбування покарання з випробуванням строком на 3 роки. На підставі ст. 76 КК України зобов'язати Борисова С.В. без дозволу кримінально-виконавчої інспекції не міняти місце проживання й роботи. На підставі ст.77 КК України позбавити Борисова С.В. права займати посади, пов'язані зі зберіганням і розпорядженням матеріальних цінностей строком на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-01-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.