Орел Володимир Петрович

0

Місце роботи: Квартирно-експлуатаційна служба тилу 92 окремого колійного загону 36 об'єднаного загону військової частини ТО210 м.Конотоп
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Орел В.П., працюючи начальником квартирно-експлуатаційної служби тилу 92 окремого колійного загону 36 об'єднаного загону військової частини ТО210 м.Конотоп та будучи військослужбовцем — старшим прапорщиком і суб'єктом відповідальним за корупційні правопорушення, з 1 липня 2011 року по 23 березня 2012 року порушив встановлені законом обмеження щодо зайняття підприємницькою чи іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної та суддівської практики, інструкторської практики із спорту).
Вид покарання (стягнення): Орла Володимира Петровича визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч.1 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення в виді штрафу в розмірі 850 грн. без конфіскації отриманого доходу від підприємницької діяльності на користь держави.
Дата судового рішення: 2012-03-29
Номер судового рішення: 1807/2131/12
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.