Гуменний Олег Григорович

0

Місце роботи: 
Посада: завідуючий Василівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини
Склад корупційного правопорушення: Гуменний О.Г., перебуваючи у період з серпня 1990 року по даний час на посаді завідуючого Василівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини та являючись посадовою особою іншого органу влади, порушив обмеження, встановлені п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», чим вчинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП «Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності».
Вид покарання (стягнення): Апеляційний суд Одеської області постановив: постанову Біляївського районного суду Одеської області від 01 серпня 2013 року, якою Гуменного Олега Григоровича визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 172-4 ч. 1 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності за сумісництвом на користь держави у сумі 9179,76 грн. – без зміни (Код ЄДРСР 1590_4084279).
Дата судового рішення: 2013-08-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.