Болобан Ольга Степанівна

0

Місце роботи: Шляхівська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попереднього змовою групою осіб, а також службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання Болобан Ользі Степанівні визначити шляхом поглинення менш суворим покаранням більш суворим у вигляді трьох років і шести місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Болобан Ольгу Степанівну від призначеного основного покарання з іспитовим строком два роки з випробуванням.
Дата судового рішення: 2012-09-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.