Коноваленко Андрій Григорович

0

Місце роботи: ПАТ «Київенерго»
Посада: інженер з контролю за договірними величинами технічної групи району тепло збуту № 3 СВП «Енергозбут»
Склад корупційного правопорушення: Коноваленко А.Г. своїми умисними діями, які виразились у вчиненні підроблення офіційного документа, тобто внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; крім того, своїми умисними діями які виразились у підбурюванні до давання хабара; крім того, своїми умисними діями, які виразились в заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): Згідно ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання Коноваленку А.Г. призначити у виді штрафу в розмірі 150 (ста п’ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дата судового рішення: 2012-07-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.