Лях Олександр Григорович

0

Місце роботи: 
Посада: фізична особа-підприємець
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, а також внесення службовою особою до офіційних документів за відомо неправдивих відомостей, а також видача завідомо неправдивого документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 4 ст. 70 КК України Лях Олександру Григоровичу остаточно призначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим за цим вироком і вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області від 30.11.2011 року, призначивши покарання у вигляді 3 (трьох) років 6 (шість) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк в 1 (один) рік 9 (дев’ять) місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Лях Олександра Григоровича від відбуття призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку в 1 (один) рік 6 (шість) місяців не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-03-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.