Ситенко Алла Павлівна

0

Місце роботи: Комунальна установа «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) загального розвитку № 3 «Буратіно»Чумаківської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області
Посада: Завідувач
Склад корупційного правопорушення: Розтрата довіреного їй чужого майна, що й перебуває в її веденні, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, а також у присвоєнні чужого майна посадовою особою шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненні повторно; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, а також у складанні й видачі свідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання у вигляді обмеження волі строком на 3 (три) роки, з позбавленням права строком на 3 (три) роки займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і господарсько-адміністративних обов'язків суб'єктів господарювання всіх форм власності. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Ситенко А. від відбування призначеного основного покарання за умови, що протягом одного року шести місяців випробного терміну вона не вчинить новий злочин і виконає покладені на неї обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.