Карташов Віталій Петрович

0

Місце роботи: ПП "ВВ Грейн”
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Навмисне ухиляння від сплати податків, що входять у систему оподатковування, уведених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форм власності, що спричинило фактичне ненедходження у бюджет засобів в особливо великих розмірах; і службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, а також складання й видача свідомо підроблених документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом повного додавання призначених покарань, призначити Карташову Віталію Петровичу покарання у вигляді штрафу в розмірі 255000 грн., трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади на підприємствах усіх форм власності, пов'язаних з керівництвом господарської діяльності підприємства строком на два роки й зі штрафом у сумі 5000 грн. без конфіскації всього особисто приналежного майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Карташова Віталія Петровича від відбування призначеного покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробним терміном на два роки
Дата судового рішення: 2012-03-01
Номер судового рішення: 1-444/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.