Грущенко Юрій Вікторович

0

Місце роботи: ТОВ «Григ»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння, розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, вчинене по попередній змові групою осіб; присвоєння й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення в офіційні документи завідомо неправдиві відомісті і інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до вимог ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Грущенко Юрію Вікторовичу покарання у вигляді П'ЯТИ років позбавлення волі з позбавленням права протягом трьох років займати посади, позв'язані у виконанням адміністративно-господарських функцій без конфіскації приналежного йому майна. Відповідно до вимог ст. 75 КК України Грущенко Юрія Вікторовича від відбування покарання звільнити з випробуванням, призначивши йому випробний термін три роки.
Дата судового рішення: 2012-01-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.