Рішко Любов Василівна

0

Місце роботи: Стрийська дистанція електропостачання
Посада: касир.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб використання службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам держави; вчинила розтрату чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало у її віданні, повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; у складі організованої групи, за попередньою змовою групою осіб, вчинила підробку, використання та збут засобів доступу до банківських рахунків, вчинені повторно; вчинила підроблення документа, який видається чи посвідчується підприємством особою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи і який надає права або звільняє від обов”язків з метою використання його як підроблювачем так і іншою особою, збут такого документа, повторно, за попереднім зговором групою осіб; використа завідомо неправдивого документа.
Вид покарання (стягнення): Згідно зі ст. 70 КК України шляхом поглинання призначених покарань обрати засудженій Рішко Любові Василівній покарання у виді 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у фінасово-господарській діяльності і займатися цією діяльністю строком 2 (два) роки.Згідно зі ст. 75 КК України звільнити засуджену Рішко Л.В. від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-06-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.