Філімоненко Віталій Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Організація заволодінням чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою, з використанням завідомо підробленого документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання, більш строгим, визначивши покарання у вигляді позбавлення волі строком на вісім років, з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю строком на два роки, з конфіскацією всього особисто йому належного майна
Дата судового рішення: 2011-12-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.