Нікітіна Ольга Євгенівна

0

Місце роботи: ринок «Черемушки» КП «Кіровоградські ринки»
Посада: старший адміністратор ринку
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, вчинене в особливо великих розмірах, організованою групою, службове підроблення, тобто складення і видачу завідомо неправдивих документів службовою особою, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення): За ч.5 ст.191 КК України із застосуванням ст. 69 КК України – у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з фінансово- бухгалтерькою діяльністю строком на 3 роки, за ч. 2 ст.366 КК України у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з фінансово- бухгалтерькою діяльністю строком на 2 роки. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Нікітіній О.Є. покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з фінансово- бухгалтерькою діяльністю строком на 3 роки.
Дата судового рішення: 2011-10-19
Номер судового рішення: 1-18/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.