Фурик Любов Андріївна

0

Місце роботи: Служба комунального господарства при виконкомі Королівської селищної ради депутатів Виноградівського району
Посада: Головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичної особи, та службове підроблення, тобто складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Фурик Л.А. покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на один рік і шість місяців.На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Фурик Л.А. від відбування в частині основного виду покарання, якщо вона протягом однорічного іспитового строку не скоїть нового злочину та виконає обов'язки, покладені на неї в судовому порядку ст.76 КК України. Повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.